نکاتی که حتما در هنگام کاشت ایمپلنت دندان باید بدانید

عدم رعایت بهداشت دهان و دندان نظیر عدم استفاده از نخ دندان و مسواک زدن به مرور زمان باعث ناراحتی‌های دندان و لثه می گردد. پوسیدگی های شدید ناشی از این عدم بهداشت و در برخی مواقع مسائل ژنتیکی باعث می گردد که در بزرگسالی دندان ها به مرور تخریب و جای آن خالی گردد و مشکلاتی نظیر عدم اعتماد به نفس و صحبت کردن در جمع ، عدم خوب جویدن غذا، تحلیل استخوان فک و صورت و … را شاهد باشیم. بسیاری از افراد برای درمان دندان از دست رفته خود تصمیم به جراحی ایمپلنت می گیرند اما مواردی همچون ترس از درد جراحی ایمپلنت،  هزینه و قیمت ایمپلنت دندان  و نوع برندی که برای آنها استفاده می شود آنها را از انجام این کار باز می‌دارد که همین امر باعث می شود درمان آنها به تعویق بیفتد و حتی صورت نگیرد و مشکلات بیشتر و بیشتر گردد. دکتر آرش غفوری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و رئیس سابق دانشکده دندانپزشکی گیلان و مدیر مرکز تخصصی ایمپلنت رشت تمامی این نگرانی ها را برای مراجعین گرامی در مرکز تخصصی ایمپلنت رشت را برطرف نموده است.

دکتر آرش غفوری میفرمایند یکی از مواردی که باعث می شود بسیاری از افراد از درمان های دندانپزشکی و جراحی ایمپلنت خودداری کنند ترس از درد درمانهای دندانپزشکی است.

 

 درمان‌های دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه شود زیرا عدم توجه کافی به این امر ممکن است باعث بیماری های سخت مانند سرطان و یا حتی سکته گردد. بنابراین مراجعه به یک متخصص ماهر و با تجربه امری ضروری است. دکتر آرش غفوری متخصص ایمپلنت و جراحی لثه در رشت  با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته از قبیل استفاده از سوزن های لیزر کات که باعث می گردد هیچ گونه دردی هنگام تزریق داروی بی حسی متوجه بیمار نگردد و همینطور استفاده از داروهای بی حسی خاص مانند بوپیواکایین و با تکنیک های خاص و منحصر به فرد در کاشت ایمپلنت و در کمترین زمان ممکن باعث گردیده دغدغه اصلی بیماران که همان احساس درد در هنگام درمانهای دندانپزشکی است رفع گردد و این مرکز به عنوان بهترین مرکز  کاشت ایمپلنت بدون درد  شناخته شود. یکی دیگر از مواردی که باعث آرامش خیال مراجعین گرامی در مرکز تخصصی ایمپلنت رشت می‌گردد استفاده از ایمپلنت های روز و معتبر دنیا با کیفیت بالا و از همه مهمتر گارانتی مادام العمر میباشد که مراجعین عزیز می توانند گارانتی و اصالت ایمپلنت خود را از این مرکز دریافت نمایند. تمامی این موارد باعث گردیده مرکز تخصصی ایمپلنت رشت دکتر آرش غفوری به یکی از خوش نام ترین مراکز تخصصی جراحی ایمپلنت رشت و گیلان تبدیل گردد .

 

دکتر آرش غفوری میفرمایند یکی دیگر از دغدغه‌های اصلی بیماران قیمت و هزینه کاشت ایمپلنت و درمان های دندانپزشکی است و از آنجایی که تمام جنبه های زندگی ما با اقتصاد گره خورده است ،مدیریت بودجه در این مورد نیز یکی از اصولی ترین مواردی است که باید رعایت شود، بنابر این بیماران باید بدانند ابتدا باید درمانهایی که برایشان ضروری است مانند درمانهای ریشه و جراحی ایمپلنت که نیازهای اصلی شان است را انجام دهند و سپس سراغ درمان های زیبایی و کانترینگ که فقط خواسته آنها برای ظاهری زیباتر است بروند.

مرکز تخصصی ایمپلنت رشت به مدیریت دکتر آرش غفوری افتخار دارد از سال 1394 تا کنون به افراد زیادی در زمینه جایگزینی دندان های خارج شده با استفاده از ایمپلنت دندانی کمک کند.

مهارت و احساس مسئولیت تیم مرکز تخصصی ایمپلنت رشت در کنار استفاده از محصولات و برند های شناخته شده و معتبر دنیا مانند، این مرکز را به یکی از مراکز مورد اعتماد در بین بیماران تبدیل کرده است و تمام تلاش تیم درمانی ما فراهم آوردن محیطی آرام و با نشاط است تا تجربه تازه از درمان های دندانپزشکی و ایمپلنت را برای شما خلق کنند.

شما عزیزان برای آشنایی بیشتر می توانید به وبسایت مرکز تخصصی ایمپلنت رشت دکتر آرش غفوری (dr-ghafoori.com) مراجعه و یا با شماره 013-32134040 تماس حاصل نمایید.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

درباره ی heodkfj

مطلب پیشنهادی

شستا نهال استوار در بهار 35 سالگی

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه  فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال …