منصفانه ترین و بهترین سایت اجاره خودرو در کیش

جزیره کیش نامی آشنا در صنعت گردشگری می‌باشد. جزیره‌ای زیبا که سال‌های زیادی‌ست مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. سالانه حدود 1.7 میلیون گردشگر به کیش سفر می‌کنند که درصد قابل توجهی از کل گردشگران را شامل می‌شود. افراد با اهداف مختلفی به کیش سفر می‌کنند؛ برخی برای خوش گذرانی، برخی برای تجارت و بیزینس، برخی دیگر برای هدف‌های تحصیلی و … ولی همه آن‌ها در آن‌جا با یک مشکل تقریباً جزئی و یکسان رو به رو می‌شوند آن هم حمل و نقل در سطح شهر در صورت به همراه نداشتن خودرو شخصی! در این شرایط است که  اجاره خودرو در کیش به عنوان بهترین گزینه خودنمایی می‌کند. در این مطلب ابتدا خواهید دانست که چرا بهتر است برای مسافرت با خود یک ماشین همراه داشته باشید اما بهتر است به این منظور از خودرو شخصی استفاده نکنید و در آخر معرفی این که منصفانه‌ترین و بهترین سایت اجاره خودرو در کیش کدام است. پس تا آخر همراه ما باشید.

چرا همراه داشتن یک خودرو برای مسافرت تصمیم درستی است؟ و چرا خودرو شخصی نه؟

در پاسخ به این سؤال باید ابتدا گفت که هنگام مسافرت به کیش به خصوص در فصل گرم و خستگی‌زای تابستان، بهتر است مسافران بدون خودرو شخصی سفر کنند و آنگاه در مقصد، یک خودرو ترجیحاً بدون راننده به همراه داشته باشند؛ آن هم به دلایل زیر:

  1. کاهش هزینه

این هزینه‌ها در دو مرحله قرار است به سختی جیب شما را خالی کنند.

  • در حین مسیر:

غالباً فرآیند مسافرت به کیش با خودرو شخصی به این صورت است که شما باید ابتدا از شهر محل سکونتتان تا محل یکی از بندرهای چارک، آفتاب و یا بندر لنگه برانید و سپس از آنجا با پرداخت هزینه‌ای نه چندان کم، ماشین، خود و همراهانتان را به وسیله لنج و یا دیگر شناورها به کیش برسانید. فرآیندی بسیار خسته کننده، مسافرتی طولانی و ملال آور خصوصاً در فصول گرم سال!

حال از جنبه اقتصادی به مسئله نگاه می‌کنیم. شما باید قبل از مسافرت حتماً ماشینتان را یک سرویس کامل کنید. هزینه چشم‌گیر انتقال خودرو از بندر تا جزیره، هزینه سوخت تا قبل از رسیدن به مقصد و بعد از آن برای گشت و گذار را هم که به آن اضافه کنیم رقمش بسیار قابل توجه می‌شود. این در حالی است که می‌توانید به راحتی با همان هزینه یا حتی گاهاً کمتر، با هواپیما به راحتی به کیش سفیر کنید و علاوه بر آن به وسیله اجاره خودرو در کیش یک مسافرت به صرفه و پر از شور و هیجان را برای خود رقم بزنید، در حالی که نه تنها چیزی از دست ندادیده‌اید بلکه با همان هزینه راحتی و رفاه بیشتری را برای خود و خانواده عزیزتان رقم زده‌اید.

  • در مقصد:

جزیره کیش پر از عجایب، شگفتی و سرگرمی است. اگر شما قصد بازدید از هر کدام از مراکز تفریحی و تجاری و یا جاذبه‌های طبیعی را داشته باشید جدا از هزینه‌هایی که برای ورودی آنها متحمل می‌شوید، در صورت به همراه نداشتن خودرو باید هزینه گزافی هم برای تاکسی و آژانس پرداخت کنید؛ هم برای رفت و هم برای برگشت! اگر تجربه سفر به کیش را دارید و یا احتمالاً تا به حال در فیلم و سریال‌ها دیده‌اید که تاکسی‌های موجود در کیش تفاوت‌هایی با تاکسی‌های معمول شهر محل سکونتتان دارند. تاکسی‌های جزیره کیش معمولاً ماشین‌هایی اصطلاحاً مدل بالا هستند به عنوان مثال تویوتا، توسن و خودروهای هیبریدی. زیبا و خواستنی به نظر می‌رسند نه؟ این امر یک سوی قضیه بود حال سوی دیگر ماجرا. این تاکسی‌ها به ازای ظاهر شیک و امکانات خوبی که دارند هزینه بالایی را نیز می‌طلبند! همانطور که مدلشان بالاتر و شیک‌تر است، کرایه‌شان هم بالاتر و سر به فلک کشیده‌تر است! اما نگران نباشید چاره فرار از صرف آن‌ همه هزینه همین‌جاست. اجاره خودرو در کیش شما را از هرگونه صرف هزینه مکرر و بالا برای تاکسی و آژانس نجات می‌دهد. با پرداخت هزینه اجاره روزانه معقول‌تری نسبت به هزینه تاکسی، یک خودروی فول تایم دریافت کنید و این گونه می‌توانید به هر جا که خواستید بروید و بازدید کنید و غصه هزینه تاکسی و دردسرهای آن را نخورید.

  1. راحتی و رفاه

با به همراه نبردن خودرو شخصی و اجاره خودرو در کیش، از لحاظ راحتی و لذت مسافرت کیفیت بسیار بالاتری را تجربه خواهید کرد. مسافرت جاده‌ای تا یک حدی مشخصی لذتبخش است؛ پس از آن تبدیل به فرآیندی خستگی آور می‌شود. خستگی خود راننده، توقف ‌ای نه چندان لذت بخش در ناکجاآباد، طولانی شدن زمان مسافرت بر خلاف آنچه تصور می‌کردید و… و پس از آن در مقصد، دردسرهای پیدا کردن آژانس و تاکسی معتبر به جای مدت زمان زیادی از وقتی که می‌توانستید در مکان‌های گردشگری بگذرانید واقعاً یک ضد حال اساسی برای همه مسافران است. همچنین این که در کیش جُنگ‌های شبانه معمولاً تا دیر وقت به طول می‌انجامند و ممکن است پس از تمام شدن آن دیگر تاکسی‌ای برای برگرداندن شما به هتل وجود نداشته باشد یا که قصد بازدید به مکان‌های خارج از شهر داشته باشید و معمولاً برای خارج از شهر تاکسی به راحتی یافت نمی‌شود چرا که ترجیح راننده تاکسی بر ماندن درون شهر است.

همه این‌ها دست به دست هم می‌دهند تا لذت مسافرت شما را از بین ببرند اما اگر شما به راهکار خارق العاده کرایه ماشین در کیش روی بیاورید به راحتی مسافرت را نجات داده و همه را غرق خوشی و آسودگی می‌کنید.

اما بدانید که برای اجاره خودرو در کیش یا هر شهر دیگری به هر سایت، شرکت و یا مرکز اجاره خودرو نمی‌توانید اعتماد کنید.

ویژگی‌های یک مرکز اجاره خودرو مناسب و معتبر چیست؟

  • شرایط معقول

هنگام  کرایه خودرو در کیش  و یا هر شهر دیگری، شما باید یک سری شرایط را بپذیرید و یک سری ضمانت‌هایی در خصوص خودرویی که دریافت می‌کنید به شرکت و مرکز اجاره خودرو بپردازید. در اینجا مقداری نگرانی معمولاً ذهن افراد را مشغول می‌کند. نگرانی‌هایی از بابت تعهد و ضمانتی که می‌دهند که این ضمانت معمولاً شامل کارت شناسایی، چک یا سفته به میزان قیمت روز ماشین، چک کارمندی یا گواهی اشتغال به کار و … همه این ها معمولاً موارد مهمی هستند که نباید دست هر کسی بیافتند. پس حتماً و حتماً از معتبر بودن شرکت اجاره دهنده مطمئن شوید و برای اجاره خودرو به یک مرکز کار درست و مطمئن مراجعه کنید.

مطمئن شوید جز موارد گفته شده و مواردی مشابه، درخواست غیرمعقولی از شما در عوض اجاره خودرو نداشته باشند و کار آن‌ها کاملاً قانونی باشد.

  • هزینه

هزینه‌ای که بابت اجاره روزانه، هفتگی و یا حتی سالانه خودرو پرداخت می‌کنید باید طبق نرخ روز و هزینه‌ای منطقی باشد. صد البته که برای اجاره خودروهای لوکس و خارجی معمولاً باید مبلغ چشم‌گیری پرداخت کنید اما باز هم مراقب باشید که با توجه به این نکته، شما را اصطلاحاً گول نزنند و کرایه‌ای بیشتر از آنچه باید، از شما دریافت کنند. در این خصوص حتماً از افراد متخصص مشورت بگیرید و با آگاهی کامل برای اجاره خودرو اقدام کنید تا در دام شرکت‌های کلاهبردار و مال مردم خور نیافتید.

علاوه بر هزینه اجاره ماشین، در مورد چک یا سفته ضمانتی نیز کاملاً آگاهانه عمل کنید. این که چک را بالاخره در موعد مقرر پس خواهید گرفت سبب نمی‌شود که در مورد رقم نوشته شده روی آن مراقب نباشید. به هر حال حادثه خبر نمی‌کند؛ اگر به هر دلیلی ماشین را نتوانید سالم بازگردانید چک شما برای نقد شدن به جریان می‌افتد. برای قیمت خودرو حتماً به افراد متخصص و یا سایت‌های معتبر و به روز مراجعه کنید.

  • سلامت خودرو

شرکت‌ها و مراکز اجاره دهنده خودرو باید حتماً یک ماشین سالم و سرویس شده تحویل شما دهند. چرا که افراد قرار است در آن بنشیند و امنیت مالی و از آن مهم‌تر، امنیت جانی خود و گاهاً خانواده و دوستانشان را به خطر بیاندازند. پس سالم بودن ماشین از هر نظر چه ظاهری و چه داخلی و به خصوص در مورد موتور و ترمز بسیار پراهمیت است.

ابتدا این که بکوشید به بهترین مرکز و شرکت برای اجاره خودرو در کیش و یا هر شهر و مکان دیگری به بهترین آن مراجعه کنید. چرا که آن‌ها قطعاً از اهمیت این موضوع آگاه هستند و خودروهای خود را حتی برای کوچک‌ترین مشکل تعمیر می‌کنند و دوم اینکه حتماً هنگام تحویل خودرو آن را چک کنید و با آن مسافتی را بپیمایید؛ در صورت احساس کردن هرگونه مشکل یا صدای عجیب، خودروی انتخابی خود را تعویض کنید.

در یک مرکز خوب و مناسب، شما انواع و اقسام خودروهای ایرانی، خارجی و لوکس با اجاره بهای متغییر خواهید یافت. جایی که آزادی انتخاب بالایی داشته باشید و حتی بتوانید خودروی رویاهای خود را پیدا کنید و برای چند روزی با آن زندگی کنید.

برای اجاره خودرو در کیش به مارکت نوید مراجعه کنید.

اگر با خواندن توضیحات گفته شده تصمیم درست را گرفته‌اید و حال به دنبال یک سایت معتبر برای اجاره خودرو هستید مارکت نوید را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مارکت نوید یک فروشگاه معتبر آنلاین است که برای اجاره خودرو در کیش نیز برای مشتریان خود بستری مناسب فراهم کرده است. در این سایت شما با یک مرکز معتبر اجاره خودرو، طبق توضیحات گفته شده یعنی قیمت و ضمانت‌های منطقی، تنوع ماشین‌ها و ارائه خودروهایی کاملاً سالم رو به رو هستید. برای مشاهده خودروهای متنوع و لوکس این سایت و اجاره آنها به بخش اجاره و رنت خودرو این سایت و یا به لینک مستقیم زیر مراجعه نمایید.

https://www.marketnavid.com/

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

درباره ی heodkfj

مطلب پیشنهادی

شستا نهال استوار در بهار 35 سالگی

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه  فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال …