قیمت گوسفند زنده امروز

با پیشرفت علم و اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها به راحتی انسان ها قادر به خرید و فروش انواع وسایل؛ ماشین و حتی خرید و فروش خانه خود هستند اما به اینجا منتهی نمی شود بلکه شما قادر هستید به صورت اینترنتی گوسفند زنده بخرید. خب تعجب نکنید به دلیل افزایش جمعیت، ترافیک وحشتناک خیابان ها قطعا به صرفه نیست که به مرکز خرید دام زنده در حومه شهر بروید و وقت خود را تلف کنید بلکه از طریق سایت و گرفتن شماره تلفن به راحتی می توانید بدون پرداخت هزینه حمل و نقل، اتلاف وقت خود گوسفند زنده و سایر دام های زنده را درب منزل دریافت کنید. از فواید خرید اینترنتی در سایت دامداری این است که گوسفند زنده  را به قیمت روز بازار و به صورت مستقیم از دامدار می خرید.

فواید فروش اینترنتی گوسفند زنده

 1. به صورت مستقیم از دامدار خرید می کنید.
 2. خرید گوسفند زنده  به قیمت ارزان.
 3. با خرید گوسفند زنده و ذبح آن، گوشت تازه می خورید.
 4. نیازی به صرف وقت برای رفتن به حومه شهر و مراکز فروش دام زنده نیست.
 5. سلاخی و پوست کردن گوسفندان توسط قصاب به صورت رایگان انجام می شود.
 6. حمل و نقل گوسفندان به صورت رایگان انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 7. گوسفند زنده را با وزن مورد نیاز خود خرید کنید.
 8. قابلیت خرید انواع نژاد گوسفندان ایرانی و خارجی چون رومانوف، سافولک، شکم سیاه  را دارید.
 9. قابلیت خرید گوسفند زنده در هر فصلی از سال.

 

مشاهده آنلاین قیمت گوسفند زنده

خب یکی از مشکلاتی که در حال حاضر ما با آن روبرو هستیم نوسان قیمت دلار است که روی همه وسایل و اجناس تاثیر مستقیم دارد از این رو همیشه شاهد افزایش قیمت گوسفند زنده  و انواع دام زنده هستیم. خب نیازی به زنگ زدن به صورت مکرر به انواع دامداران و گوسفند فروش ها نیست بلکه به راحتی با ورود به سایت دامداری و مقاله قیمت گوسفند زنده می توانید قیمت روز را مشاهده کنید. در واقع اگر به دنبال سایتی معتبر هستید که در آن هر روز قیمت گوسفند زنده انواع استان های تهران، قم، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، همدان، آذربایجان غربی و شرقی، یزد و اصفهان را درج شود بهتر سایت دامداری بهترین گزینه است. علاوه بر این شما قادر خواهید بود تغییرات و نوسالات قیمت را حتی تا یکسال گذشته مشاهده کنید.

فروش مستقیم گوسفند زنده در سایت دامداری

سایت دامداری متفاوت از سایر سایت های اینترنتی فروش گوسفند زنده است و به صورت جامع و کلی در تمام شهرهای ایران فعالیت می کند از این رو شما به صورت مستقیم می توانید با انتخاب شهر خود و دسته فروش گوسفند تمام آگهی های این بخش را مشاهده کنید.

 

فواید خرید گوسفند زنده از سایت دامداری

 1. خرید مستقیم از دامدار
 2. قابلیت خرید گوسفند زنده در شهر خود
 3. مشاهده قیمت آنلاین گوسفند زنده بر حسب شهر خود
 4. خرید انواع نژاد گوسفندان ایرانی و خارجی
 5. وجود آگهی های زیاد جلوی دست شما که انتخاب شما را راحت می کند.
 6. قابلیت خرید گوسفندان میش، قوچ، بره شیری و هر وزنی که شما بخواهید.
 7. خرید گوسفندان ارگانیک که هیچ گونه کلاهبرداری در آن وجود ندارد.

فروش بهترین گوسفندان ایرانی

هر کسی که به شغل دامداری و دامپروری گوسفندان مشغول است است به سه روش داشتی، پرواربندی و اصلاح نژاد به پرورش این دام زنده می پردازند. در واقع در روش پرورش داشتی گوسفندان باید به دنبال خرید میش های خوب و چند قلوزا مانند افشاری، شال، مهربان و نژادهای خارجی چون رومانوف و سافولک باشید. یا برای پرواربندی بره ها باید به دنبال خرید بره های پرواری نژآد افشاری، قزل، کلکویی، سنجابی باشید که بیشتر افزایش وزن روزانه در دوره پرواربندی دارند.

در سایت دامداری Damdary.com هر گونه نژاد گوسفند ایرانی و خارجی نوع نژاد گوشتی، شیری، چند قلوزا، پوستی وجود دارد.

چه عواملی بر قیمت گوسفند زنده تاثیر دارد؟

خب گوسفند زنده بالغ بر 300 نژاد در جهان دارد که به چهار دسته گوشتی، شیری، پوستی، پشمی تقسیم شده اند. هر نژاد گوسفند علاوه بر خصوصیات ظاهری یک سری ویژگی ها دارد که شامل میزان شیردهی، درصد پشم، میزان افزایش وزن روزانه در دوره پرواربندی است از این رو قیمت هر نژاد متفاوت است. به صورت کلی وزن، پیر یا جوان بودن گوسفندان و حتی جنسیت گوسفند بر قیمت آن تاثیر گذار است.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

درباره ی heodkfj

مطلب پیشنهادی

شستا نهال استوار در بهار 35 سالگی

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه  فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال …