دوره‌های آنلاین آموزشگاه زبان ایرانیان

قبل از معرفی و بررسی دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی  در آموزشگاه زبان ایرانیان  بیایید در گذشته‌ها چرخی بزنیم. نمی‌دانم از دوران مکتب‌خانه‌ها و ملاها چیزی شنیده‌اید یا نه؟! دوران تشکچه و قلمدان و جاجیم و فلک. جایی که باید می‌رفتیم و می‌آمدیم تازه نهایت دو خط الفبا یا چند مرحله جمع و تفریق یاد می‌‌گرفتیم. وقتی آن زمان را با تجهیزات امروزی مقایسه می‌کنیم هم خوشحال و ذوق زده می شویم که در آن دوران نبودیم، هم متعجب از پیشرفت تکنولوژی، طوری که بخار از سرمان بلند می شود.

دیگر دوران آموزش‌های سخت و خسته کننده به سر آمده است. حالا می‌توانیم روی مبل لم بدهیم و هر چیزی که دوست داریم را تنها با چند کلیک، آن هم با اختیار خودمان به شکل آنلاین یاد بگیریم. فرقی نمی‌کند که در کدام شهر و نقطه از کشور و حتی دنیا باشیم؛ زیرا آموزش‌های مجازی برای همه به یک اندازه فرصت پیشرفت و یادگیری را فراهم خواهند کرد.

تسلط بر یک زبان خارجی، به ما قدرت می‌دهد. خصوصا اگر قرار باشد جایی در درس و کار و زندگی به کمک ما بیاید. قدرت تعامل با دنیا و شناخت بیشتر این کره خاکی. اما چون همه مشغله داریم، بهترین راه استفاده از تکنولوژی آنلاین است. اینجا قرار است به شما بگوییم که با یادگیری یک زبان جدید، چه فرصت های رشدی را برای زندگی خود فراهم می کنید و در نهایت چگونه می‌توانید با کمک فناوری، بهترین کلاس زبان را به زندگی، خانه و محل کار خود بیاورید.

 

نقاط مثبت دوره‌ آنلاین آموزش زبان‌

اگر می‌خواهید یک زبان جدید یاد بگیرید، اما نمی توانید به کلاس بروید ما یک راه عالی به شما پیشنهاد می‌کنیم. استفاده از آموزش‌های آنلاین در کلاس‌های مجازی. این کلاس‌ها برای بسیاری از افراد هم فال است و هم تماشا…!! حضور در یک کلاس درس غیر حضوری می‌تواند مزایای زیر را برای شما به دنبال داشته باشد.

  • به شما کمک می کند در زمان خود صرفه جویی کنید.
  • می‌توانید به انتخاب خودتان در بهترین آموزشگاه‌های سطح کشور آموزش ببینید و از تدریس بهترین استادان زبان بهره مند شوید.
  • امکان ضبط کلاس درس و مرور چند باره به شما داده می شود.

معیارهای مهم برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

قبل از اینکه زمان و پول خود را در یک آموزشگاه زبان سرمایه‌گذاری کنید، باید از کیفیت کلاس‌ها و نحوه عملکرد اساتید آن مطمئن باشید. هیچ کس دوست ندارد روی چیزی سرمایه‌گذاری کند که اصالت آن نامعلوم است. پس باید قبل از ثبت‌نام در کلاس‌های حضوری یا دوره آنلاین آموزش زبان یک موسسه، مطمئن باشید که جای درست را انتخاب کرده‌اید. پارامترهای زیر از جمله عواملی هستند که می توانند در یک انتخاب خوب دخیل باشند.

1. یک آموزشگاه حرفه‌ای باید تمامی سطوح زبانی در کلیه پایه ها از مبتدی تا پیشرفته و از کودک تا بزرگسال را پوشش دهد.

2. آموزش‌هایی که ارائه می شود. باید تست شده و در سطح استانداردهای بین‌المللی باشند.

3. یک آموزشگاه زبان حرفه‌ای رضایت دانشجویان خود را به دنبال دارد. برای مطمئن شدن از عملکرد یک آموزشگاه خوب می‌توانید بازخورد زبان‌آموزان آن را بررسی کنید.

3. معلمان یک آموزشگاه باید از رزومه کاری خوب و موفقی برخوردار باشند و به راحتی با متقاضی آموزش زبان ارتباط بگیرند.

4. محیط آموزشگاه و خصوصا محیط یادگیری باید مناسب و حرفه‌ای باشد.

آموزشگاه های زیادی در سطح کشور هستند که از نظر کیفی در سطح مطلوبی هستند که انتخاب را کمی سخت می‌کنند. اما نگران نباشید ما یک سورپرایز ویژه برای شما داریم..!! با تحقیقی که بین آموزشگاه‌های برتر کشور داشته‌ایم، می توانیم با اطمینان یک مجموعه فوق معتبر آموزش زبان را به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان ایرانیان که در شمال تهران قرار دارد، یکی از موسسه های آموزشی بی‌نظیر با سطح بالا آموزشی در سطح کشور است که می‌تواند خیال شما از بابت یک آموزش حرفه‌ای را برطرف کند.

معیار ما برای انتخاب این موسسه زبانی، ارائه انواع دوره های حضوری و چندین و چند دوره آنلاین آموزش زبان، با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی و رضایت بالا زبان‌آموزان بوده است.

انواع دوره‌های آموزش زبان موسسه زبان ایرانیان

فرقی نمی‌کند که هوس یادگیری زبان رتبه یک دنیا یعنی انگلیسی را داشته باشید، یا بخواهید آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی یا ترکی استانبولی را یاد بگیرید؛ زیرا در آموزشگاه زبان ایرانیان تمامی این زبان‌ها پوشش داده می شود. در اینجا می‌توانید زبان انگلیسی یا هر یک از دیگر زبان‌ها را از a الفبا شروع کنید و تا سطوح پیشرفته، آموزش خود را ادامه دهید.

مهم نیست در کدام نقطه زندگی می‌کنید، زیرا می‌توانید با یکی از بهترین مجریان آموزش آنلاین و گروهی از اساتید حرفه‌ای کار کنید و از آموزش با درجه کیفی بالا لذت ببرید. در این آموزشگاه تمام دوره های آموزش زبان انگلیسی پوشش داده می شود. از جمله این دوره‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • دوره‌های آمادگی آزمون‌ تافل به شکل حضوری و آنلاین
  • دوره آمادگی آزمون آیلتس، Pre IELTS و کلاس آنلاین آیلتس
  •  دوره CELPIP
  • دوره آنلاین آموزش زبان آزمون اسلیپ
  • دوره آموزش زبان آلمانی کودکان با متدهای روز دنیا
  • آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی (کلاس مکالمه زبان انگلیسی)
  • کلاس آنلاین بحث آزاد انگلیسی (کلاس free discussion)

دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی بالا تنها بخشی از آموزش‌های تحت پوشش موسسه زبان ایرانیان است. شما می‌توانید در هر سنی با هر سطح دانش زبانی در کلاس های آموزش آنلاین این موسسه شرکت کنید.

 

سخن پایانی…

با آموزش زبان جدید می توان پله های اعتماد بنفس و رشد را یکی یکی طی کرد. هر کس با هر هدف و آینده‌نگری می‌تواند به راحتی یک زبان جدید یاد بگیرد، به شرطی که عزم و اراده یادگیری را در خود ایجاد کند. همانطور که مشاهده کردید، در انتها این مطلب به معرفی یک موسسه آموزشی معتبر و حرفه‌ای پرداختیم که می تواند با یک آموزش استاندارد، به شما در یادگیری زبان جدید کمک کند. با انواع دوره آنلاین آموزش زبان موسسه ایرانیانفراتر از تمرینات دستور زبان و واژگان کار کنید و با اطمینان به هر زبانی صحبت کنید.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

درباره ی heodkfj

مطلب پیشنهادی

شستا نهال استوار در بهار 35 سالگی

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه  فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال …