انتخاب تاج گل برای مناسبت های مختلف

هدیه دادن گل در مناسبت هایی که می خواهیم گرامی بداریم خواه تولد، موفقیت، خواستگاری، ازدواج و… آن لحظات را برای همیشه ماندگار می کنند. چه بسا هدیه های دیگر که به زودی فراموش می شوند یا ارزش معنایی آنها در سایه ارزش مادی کمرنگ یا گم می شود. اما گل همیشه در یاد می ماند شاید به خاطر جنبه معنوی و حسی است که با زیبایی گل به هم گره می خورد و آن را ماندگار می کند.

گل هایی که برای تبریک استفاده می شوند معمولا رنگ هایی  شاد و حتی تند دارند. بر خلاف گل های ابراز همدردی که رنگ های ملایم و اغلب سفید دارند. قطعا انتخاب گل مصنوعی برای تبریک و یا همدردی مناسب نیست. زیرا گل مصنوعی هیچ طراوت و احساسی را منتقل نمی کند. طراوت، شادابی و عطر گل طبیعی ست که آن را متمایز می کند.

برای انتخاب گل برای مناسبت های مختلف با توجه به اهمیتی که دارند می توان اندازه سبد گل را کوچک یا بزرگ در نظر گرفت. وقتی می خواهیم دوستی را غافلگیر کنیم گاهی سبد گل بسیار بزرگتر از حد معمول سفارش می دهیم تا متفاوت و خاص باشیم. یا گاهی آنقدر آن مناسبت مهم است که تصمیم می گیریم به جای سبد گل،  تاج گل  هدیه دهیم.

به عنوان مثال برای افتتاح غرفه شرکتی بزرگ در نمایشگاه بین المللی انتخاب تاج گل تبریک بزرگ و چند طبقه نشان دهنده اعتبار فرستنده است. یا برای افتتاحیه یک همایش، تاج گل باید به اندازه ای باشد که از انتهای سالن هم دیده شود. این موضوع در انتخاب اندازه  تاج گل ترحیم  نیز اهمیت دارد. برای مراسمی در مسجد یا هتل که می خواهیم با عزیزانمان همدردی کنیم انتخاب تاج گل تسلیت مناسب تر از سبد گل است.

 

این روزها با گسترش فروشگاه های اینترنتی برای سفارش تاج گل  نیازی به مراجعه حضوری به گلفروشی نیست. تنها با انتخاب نمونه گل وسفارش آنلاین آن می توان از تحویل بموقع گل اطمینان حاصل کرد. با این کار دیگر نیاز به مشاهده حضوری نمونه های محدود در گل فروشی نیست و می توان مدل های متنوع را با حوصله و فرصت از طریق موبایل یا کامپیوتر دید و با مقایسه قیمت ها بهترین انتخاب را انجام داد.

 

تاج سپید نام یکی از این فروشگاه ها است. این فروشگاه با عرضه انواع سبد گل تبریک، تاج گل تبریک، سبد گل ترحیم و تاج گل ترحیم به صورت آنلاین فعالیت می نماید. با امکان انتخاب از میان صدها نمونه تاج گل و سبد گل، افراد با هر سلیقه و بودجه ای می توانند گل مورد نظر خود را انتخاب کنند. با سفارش آنلاین تاج گل و سبد گل مشتریان می توانند از طریق واتس اپ تصویر گل ارسال شده را دریافت نمایند.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

درباره ی heodkfj

مطلب پیشنهادی

شستا نهال استوار در بهار 35 سالگی

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه  فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال …