قربانی: امیدوارم رسانه ملی بیشتر به کشتی توجه کند/ هر سال با کمک‌های کوچک تیمداری کرده‌ایم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

مرتضی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد ادغام تیمش با رعد پدافند کرمانشاه اظهار داشت: در شُرف بستن تیم هستیم. سال گذشته با مجموعه پاس ادغام شدیم و به نام پاس ستارگان ساری در مسابقات شرکت کردیم. امسال نیز با تیم رعد پدافند که تیمی نظامی بود ادغام شدیم و به نام رعد ستارگان ساری در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به حضور متوالی باشگاه ستارگان در لیگ کشتی از سال 93 تصریح کرد: در چهار دوره متوالی در مسابقات حضور داشتیم که طی این سال‌ها سه نایب قهرمانی و یک سومی به همراه دو عنوان سومی باشگاه‌های جهان را کسب کرده‌ایم. براین اساس بعد از تیم بیمه رازی (ایران مال) پرافتخارترین تیم حاضر در لیگ کشتی هستیم. به همین دلیل تیم رعد پدافند به ما اعتماد کرد و با ستارگان ساری ادغام شد.

قربانی درباره میزان استفاده تیمش از کشتی‌گیران بومی گفت: 30 تا 40 درصد ترکیب تیم‌مان را کشتی‌گیران ساروی تشکیل می‌دهند و در مجموع 60 درصد تیم مازندرانی هستند. باقی نفرات نیز کشتی‌گیران خارج از استان هستند و از ظرفیت‌های رعد پدافند نیز در کار استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل و سرمربی تیم رعد ستارگان ساری در خاتمه تاکید کرد: من از رسانه ملی و سایر رسانه‌ها می خواهم بیشتر از این کشتی را ببینند. قطعاً‌ ورزش ملی ما در المپیک 2020 نیز همچون سایر المپیک‌ها افتخار آفرین خواهد شد. من از سال 93 که باشگاه ستارگان ساری را ثبت کردم تا به امروز با کمک‌های کوچک و یاری اسپانسرها هر سال در رقابت‌ها با یک نام تیم داشتم و امیدوارم در سایر شهرها و استان‌ها نیز همین شرایط ایجاد شود.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *