عذرخواهی آیتکین از سرخیو راموس بابت کارت زرد اشتباهش- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، در بازی شب گذشته (پنجشنبه) تیم‌های ملی اسپانیا و رومانی در دور پنجم بازی‌های مرحله انتخابی یورو 2020 که با پیروزی 2 بر یک ماتادورهای میهمان خاتمه یافت، اتفاقی جالب توجه رخ داد، مجازات شدن سرخیو راموس با کارت زرد دنیس آیتکین بعد از گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 29 بازی.

راموس شادی پس از گلش را با ژست عینک انجام داد که طبق گفته خودش، این حرکت او نشانه‌ای برای تقدیم گل به برادرزاده‌اش بوده است.

راموس درباره شادی گلش گفت: کارت زردی که گرفتم نتیجه سوءتفاهم بود. مخاطب شادی گل من برادرزاده‌ام بود. هر دوی ما عینکی هستیم و من هم این ژست را به خاطر او گرفتم. داور اما فکر می‌کرد که من روبه هواداران حاضر در سکوها این ژست را گرفته‌ام. من بین دو نیمه به آیتکین توضیح دادم که دلیل نوع شادی گلم چه بوده است. به او گفتم که شادی گلم برای خوشحال کردن برادرزاده‌ام و تقدیم این گل به او بوده است. او اما ماجرا را طور دیگری دیده بود و مرا مجازات کرد.

 

به گزارش نشریه آس، داور آلمانی پس از شنیدن توصیحات راموس، ابراز تأسف کرده و از کاپیتان تیم ملی اسپانیا بابت بی‌دلیل مجازات شدنش عذرخواهی کرده است.

آیتکین به اولین داوری تبدیل شد که یکی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا را در شش سال گذشته اخراج می‌کند. او در دقیقه 79 دیه‌گو یورنته را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد. پیش از این آخرین بازیکن تیم ملی اسپانیا که از این تیم اخراج شد، جرارد پیکه در سال 2013 بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *