سرمربی آلبانی: اشتباه فرانسوی‌ها مسئله مهمی بود/ بازیکنانم گفتند تا سرودشان پخش نشود، بازی نمی‌کنند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصاف شب گذشته (شنبه) تیم‌های ملی فرانسه و آلبانی در مرحله انتخابی یورو 2020 با یک جنجال آغاز شد که حاصل اشتباه فرانسه میزبان در پخش سرود ملی تیم میهمان بود. فرانسوی‌ها قبل از آغاز مسابقه به جای آنکه سرود تیم ملی آلبانی را پخش کنند، به اشتباه سرود کشور آندورا را پخش کردند که حریف‌ بعدی‌شان در این رقابت‌هاست. همین موضوع سبب شد که بازیکنان آلبانی اعتراض و اعلام کنند تا زمانی که سرود کشورشان پخش نشود، به میدان نخواهد رفت. در نهایت خواسته بازیکنان آلبانی محقق و بازی با هفت دقیقه تأخیر آغاز شد.

ادواردو رجا، سرمربی تیم ملی آلبانی در این باره گفت: اتفاقی که افتاد مسئله مهمی است. بازیکنان تیم به من گفتند تا زمانی که سرود کشورشان به درستی پخش نشود، آنها حاضر نیستند بازی کنند.

 

سرمربی ایتالیایی آلبانی با وجود باخت 4 بر یک شاگردانش عملکرد آنها را مثبت ارزیابی کرد. او در پاسخ به این سؤال که کجای کار تیمش اشتباه بود که باعث شد نتیجه نگیرد، بیان کرد: من نکات مثبتی در بازی تیمم دیدم. اینکه ما در این بازی مرتکب یکسری اشتباهات فردی شویم، طبیعی است. این اتفاق ناشی از عدم تمرکز بازیکنان بود. در برخی از مقاطع بازی هم این ما بودیم که صاحب موقعیت شدیم. فرانسه با کیفیتی که بازیکنانش دارند برای ما مشکلاتی ایجاد کرد، اما تیم ما ثابت کرد پتانسیل انجام یکسری کارهای مثبت را در بازی‌اش دارد.

تیم ملی آلبانی با کسب شش امتیاز از پنج بازی در رده چهارم گروه H‌ مرحله انتخابی یورو 2020 قرار دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *