روبرتو مانچینی: باید هر چه زودتر صعودمان را قطعی کنیم/ موظفیم مراقب فنلاند باشیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در انتخابی رقابت‌های یورو 2020 مقابل فنلاند از توقع انجام یک رقابت خود از آتزوری سخن گفت. 

سرمربی تیم ملی ایتالیا در این باره اظهار داشت:قطعا نسبت به بازی با ارمنستان تغییراتی خواهیم داشت و لورنتزو پلگرینی احتمالا فرصت بازی خواهد یافت. باید وضعیت آمادگی چند بازیکن را بررسی کنم و در خصوص شرایط برناردسکی، کیه زا و بلوتی تصمیم خواهم گرفت. درگیری بونوچی و کاراپتیان در بازی با ارمنستان را ندیدم. با بونوچی صحبت نکرده‌ام و در واقع وقت ارزیابی این شرایط را نداشته‌ام چون کارهای مهم‌تری هست که باید انجامشان دهم.  بونوچی باید بیشتر مراقب باشد چون کاپیتان تیم است. حقیقتا وقتی بازی با ارمنستان 11 به 11 بود، رضایت بیشتری داشتم زیرا آن‌ها با ده نفره شدن، تماما به دفاع پرداختند و این درحالی است که قبل از 10  نفره شدن حریف، فضای بیشتری در اختیار داشتیم.

او در ادامه افزود: باید مراقب بازی با فنلاند باشیم. برخی از بازیکنان فنلاندی در تیم‌هایی بازی می‌کنند که لیگ آن‌ها زودتر شروع شده و این یعنی نسبت به ما، آمادگی بدنی بیشتری دارند. فنلاند تیمی منسجم است و  سخت گل می‌خورد. بنابراین برابر آن‌ها بازی سختی داریم. با این وجود مقابل  فنلاند با هدف پیروزی به میدان می‌رویم. مهم‌ است هرچه زودتر صعودمان به یورو 2020 را مسجل کنیم چون در این صورت می‌توانیم در بازی‌های آینده، چند بازیکن جوان خود را مورد آزمایش قرار دهیم. به هرحال همیشه باید در بازی‌های خود پیروز شویم زیرا این مسئله در بهبود رنکینگ فیفا تاثیر دارد و داشتن رنکینگ خوب، می‌تواند در قرعه‌کشی‌ها به ما کمک کند.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *