روایت خبرنگار از تسنیم بخش محروم لوداب بویراحمد؛ ‌روستای “تنگ‌آلک” جاده ندارد‌+تصاویر- اخبار استانها – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، روستای تنگ آلک با 5 پاره روستا و جمعیتی افزون بر 40 خانوار از توابع بخش محروم لوداب بویراحمد واقع در 105 کیلومتری یاسوج از داشتن خدمات و امکانات اولیه از جمله راه ارتباطی مناسب محروم هستند و بنا به گفته اهالی سال‌ها از وعده‌های رنگارنگ مسئولان برای برطرف کردن مشکلات می‌گذرد ولی هنوز خبری از عصای موسی نیست.

امکان تردد خوردوهای بدون کمک از جاده تنگ آلک لوداب میسر نیست و اهالی کالا و خوراکی مورد نیاز خود را بعد از خرید از شهر و حمل تا کنار جاده آسفالته، مجبور به پیاده روی و یا حمل با چهارپایان هستند.

گروه جهادی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شامل تیم پزشکی اعم از عمومی و متخصص، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، دارو، تغذیه و مشاوره عازم تنگ آلک شدند تا بودن در کنار مردم محروم تنگ آلک را به نشستن در زیر کولر معامله کنند.

جهادگران بی ادعا در بخش مامایی بیش از 30 بیمار، در بخش پزشکی  50 بیمار و در بخش دندان‌پزشکی به بیش از 40 بیمار خدمات پزشکی و دارویی ارائه‌ کردند.

انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *