رئیس‌جمهور دستور پرداخت بدهی تأمین اجتماعی به وزارت بهداشت را صادر کرد- اخبار استانها – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سعید نمکی در حاشیه افتتاح بخش «وی.آی.پی» بیمارستان امیرالمؤمنین سمنان و در گفت‌وگو با جمعی از پرستاران این بیمارستان اظهار داشت: با دستور رئیس‌جمهور به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر اقتصاد به‌زودی بخشی از بدهی سازمان تأمین اجتماعی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: تأمین اجتماعی بیش از 10 هزار میلیارد تومان به مجموعه‌های درمانی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدهی دارد.

به گفته وزیر بهداشت، این میزان بدهی مربوط به ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در مراکز درمانی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که از 17 ماه قبل پرداخت‌نشده است.

نمکی در این دیدار ابراز امیدواری کرد که با پرداخت بدهی‌های تأمین اجتماعی به وزارت بهداشت، بخشی از مطالبات و کارانه‌های کارکنان این وزارتخانه نیز به‌زودی پرداخت شود.

وی با اشاره به ارائه خدمات مطلوب در بخش «وی.آی.پی» بیمارستان امیرالمؤمنین سمنان، بر لزوم توجه به عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی تأکید کرد.

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: از ظرفیت این بخش می‌توان برای جذب بیماران خارجی و تحقق هدف توریسم سلامت در استان سمنان استفاده کرد.

انتهای پیام/ ت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *