توضیحات رئیس سازمان لیگ کشتی در مورد استقبال 10 تیم آزاد و فرنگی از لیگ 89- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

عبدالمهدی نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تیم‌هایی که تاکنون در دو رشته آزاد و فرنگی قطعی شده است، اظهار داشت: تیم ایران مال که با نام بازار بزرگ مبل در مسابقات شرکت خواهد کرد، به همراه دانشگاه آزاد مازندران، رعد ستارگان ساری، پاس تهران، راه و شهرسازی گلستان، آسانسور و پله برقی تهران، هیئت کشتی خراسان رضوی، هیئت کشتی خراسان شمالی، شرکت پاکسان و گل گهر سیرجان در رشته آزاد و همچنین تیم‌های بازار مبل ایران، سیناصنعت ایذه، شهدای مدافع حرم قم، پاس تهران، دانشگاه آزاد خوزستان، هیئت کشتی خراسان جنوبی، رعد پدافند ارتش آذربایجان شرقی، گل گهر سیرجان و آریوبرزن بهبهان در رشته فرنگی از حضور قطعی در مسابقات خبر داده اند. ضمن اینکه سایپای تهران نیز شاید در لیگ فرنگی شرکت کند.

وی تصریح کرد: با وجود اعلام آمادگی حدودا 10 تیم، ما تلاش‌مان این است که مسابقات را با 8 تیم و در دو گروه 4 تیمی برگزار کنیم و به همین دلیل احتمال دارد دو تیم از هر دو رشته کم شود. در این شرایط ما اعلام آمادگی ها و وضعیت تیم‌ها را برای حضور در مسابقات بررسی خواهیم کرد.

نصیرزاده با تاکید بر اینکه تیم‌ها شرایط مالی نسبتا مناسبی برای حضور در مسابقات فراهم کرده‌اند، گفت: بودجه‌ای دو میلیاردی از سوی شورای شهر به تیم شهدای مدافع حرم قم تزریق می‌شود. اینطور که به ما گفته شده هیئت خراسان جنوبی هم با بودجه یک و نیم میلیاردی در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد. طبق مصوبه گل گهر سیرجان نیز، آنها در رشته آزاد هم می‌خواهند تیم داری کنند، درحالیکه قبلا گفته بودند فقط در رشته فرنگی حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *