بارتومئو: بارسلونا در ژانویه به سراغ نیمار نخواهد رفت/ رختکن تیم اجازه دخالت در نقل و انتقالات باشگاه را ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوسپ ماریا بارتومئو شایعاتی که درباره نقل و انتقالات تابستانی این باشگاه شکل گرفته است را تکذیب کرد.

یکی از این شایعات حاکی از آن بوده که بارسلونا برخلاف میل بازیکنانش اقدام به خرید آنتوان گریزمان، مهاجم نوک فرانسوی سابق تیم فوتبال اتلتیکومادرید کرده و اینکه رختکن بارسلونا سعی در وتو کردن این تصمیم بارتومئو داشته است. شایعه دیگر تلاش دوباره بارسلونا برای خرید نیمار در ماه ژانویه پس از ناکامی در خرید او در تابستان است که رئیس بارسایی‌ها این یکی را هم رد کرد. گفته می‌شد که بازیکنان بارسلونا روی بارتومئو برای خرید نیمار فشار آورده بودند اما او این موضوع را کذب دانست.

بارتومئو به شبکه تلویزیونی بارسلونا گفت: نیمار نمی‌تواند در ماه ژانویه به بارسلونا ملحق شود و رختکن بارسا هم در مورد هیچ چیزی تصمیم نمی‌گیرد. ما هر کاری می‌شد برای خرید نیمار انجام دادیم، ضمن اینکه ما هیچ بازیکن خاصی را هم برای معاوضه با نیمار پیشنهاد نکردیم. درباره امکان معاوضه بازیکن مذاکراتی داشتیم اما فقط PSG بود که نام بازیکنان مورد نظرش را می‌گفت. بدون بحث معاوضه بازیکن، پیشنهاد ما قرض گرفتن نیمار برای یک سال با بند خرید اجباری او در پایان فصل جاری بود. من می‌دانم که باشگاه‌های دیگری هم با PSG وارد مذاکره شده بودند. در یک مقطع از مذاکرات، نیمار از پاری‌سن‌ژرمن خواست که فقط با بارسلونا مذاکره کند. او تصمیم داشت که فقط به بارسلونا ملحق شود. نیمار هر کاری که می‌بایست انجام داد. او تصمیمش را به اطلاع باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رسانده بود. نیمار هر کاری می‌شد انجام داد اما امسال او در پاری‌سن‌ژرمن بازی خواهد کرد.

بارتومئو مدعی شد که ترکیب تیم او پیش از اعلام آمادگی  PSG‌ برای مذاکره درباره نیمار هم کامل بوده اما با توجه به علاقه بارسلونا برای برگرداندن این ستاره برزیلی به نوکمپ، او حاضر به مذاکره با طرف فرانسوی شده است. او همچنین این شایعه که از سوی لیونل مسی برای خرید نیمار تحت فشار قرار گرفته است را تکذیب کرد. بارتومئو خبر مخالفت بازیکنان تیم با خرید گریزمان را هم بی‌اساس دانست اما اعتراف کرد که بارسلونا به دنبال خرید ماتیس دلیخت بوده اما مدافع میانی هلندی سابق آژاکس در نهایت به یوونتوس پیوست.

رئیس باشگاه بارسلونا افزود: مسی از من نخواست که نیمار را بخریم. اگر ما برای خرید نیمار تلاش کردیم به این دلیل بود که فرصتی در بازار برای جذب یک بازیکن بزرگ ایجاد شد و هئیت مدیره باشگاه هم با برگرداندن او موافقت کرد. رختکن تیم در تصمیمات باشگاه در حوزه نقل و انتقالات هیچ نفوذی ندارد و خرید گریزمان را هم وتو نکرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *