انتقاد فدراسیون دوومیدانی از صداوسیما- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مرحله دوم رقابت‌های لیگ دوومیدانی روزهای پنج‌شنبه و جمعه 14 و 15 شهریور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و نفرات و تیم‌های برتر معرفی شدند.

این مرحله از مسابقات در حالی برگزار شد که قرار بود مسابقات روز نخست یعنی پنجشنبه به طور مستقیم از شبکه ورزش پخش شود، اما این اتفاق رخ نداد تا دلخوری جامعه دوومیدانی و مسئولان این رشته را به دنبال داشته باشد.

در همین باره شایعه شد که بدهکاری فدراسیون دوومیدانی به عوامل پخش در مرحله نخست، دلیل این اتفاق بوده است. هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: گفته بودند قرار است مسابقات روز پنجشنبه بعدازظهر از شبکه ورزش پخش شود، اما همکاری لازم در این باره نگرفت و بدون هیچ دلیلی شاهد پخش مسابقات نبودیم.

وی با رد موضوع بدهکاری فدراسیون ادامه داد: یک ریال هم بدهی نداریم. فدراسیون سر قول خود بوده و همیشه پس از پخش، به فاصله چند روز اقدام به تسویه حساب با عوامل پخش کرده است.

صیامی عنوان کرد: مگر زمانی که فوتبال اروپا یا سایر رشته‌های خارج از کشور پخش زنده می‌شود، صدا و سیما از آنها پول می‌گیرد؟ این اقدام در قبال ورزش مادر درست نیست و امیدواریم توجه بیشتری شود. متأسفانه این بار و بدون هیچ دلیلی، مسابقات لیگ دوومیدانی پخش نشد و بابت این موضوع متأسف هستیم.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *