امیری: باید مطابق داشته‌های خود از تیم ملی بوکس انتظار داشت/ فقط با تمرین نمی‌توان نتیجه گرفت- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم-آتوته

همایون امیری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط ملی‌پوشان بوکس در آستانه آغاز مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها به مرز آمادگی رسیدند و امیدواریم ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی جهان بازی‌های خوبی را انجام بدهند. در روزهای گذشته برخی از بازیکنان در حال کاهش وزن بودند تا فردا(یکشنبه) در مراسم قرعه‌کشی حضور داشته باشند.

وی تصریح کرد: ملی‌پوشان از لحاظ روحی و جسمی برای آغاز مسابقات آماده هستند و امیدوارم انتظاراتی که از آنها داریم را برآورده کنند. البته باید مطابق داشته‌های خود انتظار داشته باشیم و توقعات زیادی نداشته باشیم، چرا که کار خاصی برای بوکسورها نکردیم. اگر بچه‌ها مطابق تمرینات بتواند عملکرد خود را ارئه کنند ما از آنها راضی هستیم. برنامه‌ریزی ما برای نخستین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک در بهمن‌ماه است.

مربی تیم ملی بوکس تاکید کرد: خیلی امیدواریم با حضور بازیکنان در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین حضور در رویدادهای تدارکاتی در مسابقات کسب سهمیه بتوانیم سهمیه خوبی را کسب و از دوره‌های گذشته موفق‌تر باشیم. بچه‌های ما کمبود حضور در مسابقات را دارند و باید با برنامه‌ریزی کادرفنی و حضور در مسابقات این مشکل را برطرف کنیم. قطعا اگر بخشی از تدارکاتی که برای بازی‌های حضور تیم ملی در بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا صورت گرفت را برای تیم فعلی انجام بدهیم در مسابقات کسب سهمیه نتایج خوبی را کسب خواهیم کرد. 

امیری در پایان خاطرنشان کرد: بوکس رشته‌ای است که هر چه بیشتر بازیکن در رینگ مسابقات بین‌المللی حضور داشته باشد، عملکرد بهتر خواهد بود و اینگونه نیست که فقط با تمرین بتوان به موفقیت رسید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *